راهنمای خرید بهترین ماشین ظرفشویی [همراه با ویدئو بررسی تخصصی]

راهنمای خرید بهترین ماشین ظرفشویی [همراه با ویدئو بررسی تخصصی]

امروزه با پیشرفت دانش و فناوری ، تنوع ماشین ظرفشویی ارتقا یافته است که با مقداری تحقیق می توان بهترین ماشین ظرفشویی مو جود در بازار را خریداری کرد.

ماشین های ظرفشویی شستشوی سهل و آسان ، مصرف کم آب و پاک کردن قوی را مهیا می نمایند که منجر گردیده علاقه مندان متعددی پیدا نماید.

https://www.goodhousekeeping.com/uk/product-reviews/electricals/g685762/choosing-the-best-dishwasher/

در اینجا چندین نکته برای خرید ماشین ظرفشویی (dishwasher) آورده شد‌ه‌است که میتواند در خرید بهترین ماشین ظرفشویی به شما یاری دهد. تا نقطه پایان این مقاله از سایت کاوش کالا با ما باشید.

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

مدل و فضای موجود در آشپزخانه

امروزه به جهت عمر آپارتمان و کوچک شدن منزل ها ، لازم میباشد ماشین ظرفشویی متناسب با طراحی آشپزخانه خویش خریداری نمایید.(بهترین ماشین ظرفشویی)

در شرایطی‌که آشپزخانه کوچکی دارید می‌توانید از ماشین ظرفشویی رومیزی استفاده نمایید. به جهت سبکی ، حمل سهل ، انتقال راحت و کمبود جا می‌تواند

بهترین ماشین ظرفشویی برای اینگونه منزل هایی باشد که متراژ کمی دارند. یک ماشین ظرفشویی ایستاده نیز ممکن میباشد برای منزل های بزرگتر مطلوب تر باشد.

گنجایش ماشین ظرفشویی

دو‌مین نکته ای که بایستی در خرید بهترین ماشین ظرفشویی به خاطر بسپارید گنجایش ماشین ظرفشویی میباشد.(بهترین ماشین ظرفشویی)

این انتخاب بایستی با توجه به تعداد اعضای خانواده باشد.در ماشین ظرفشویی رومیزی از تعداد 2 تا 12 نفر وجود دارد که بیشتر برای خانواده های کوچک مطلوب میباشد و فضای کمتری داراست.

در ماشین ظرفشویی ایستاده از 12 تا 14 نفره موجود است. این سبک برای خانواده های پرجمعیت گزینش خوبی میباشد.

تعداد طبقات ماشین ظرفشویی ایستاده 3 طبقه میباشد که به شما قابلیت و امکان میدهد قابلمه را نیز در بخش بالا قرار دهید.

سیستم های شستشوی ماشین ظرفشویی

هنگام خرید ماشین ظرفشویی بایستی دقت زیادی به برنامه های شستشو داشته باشید.

بهترین ماشین ظرفشویی دستگاهی میباشد که دارنده خشک کن ، بخار شویی ، شستشو با آب بسیار گرم ، شستشوی سریع ، تاخیر تایمر ، سیستم ضد عفونی کننده

موتور فارغ از تسمه ، شستن میوه ها و صیفی جات و مهمتر از همه این موارد، محلول پاشی در جهات متعدد باشد.

در سال های اخیر ، یکی‌از اشتباهات ماشین ظرفشویی نشستن کامل بعضی از ظروف مانند قابلمه ها میباشد.

https://www.t3.com/features/best-dishwasher

با اضافه کردن محور آب پاش در جهات متعدد این نقص‌ برطرف گشت. براین اساس وجود شاخه آب پاش در جهات گوناگون برای خرید ماشین ظرفشویی بسیار اساسی میباشد.

فضای داخلی ماشین ظرفشویی

فضای داخلی ماشین ظرفشویی در شرایطی‌که از استیل ضد زنگ تشکیل‌شده باشد بسیار بهتر از پلاستیک میباشد.

چون استیل رسوب و بوی بد کمتری میگیرد و ماندگاری بیشتری دارد و یکی‌از بهترین ماشین های ظرفشویی میباشد.

فضای داخلی اگرچه استیل میباشد البته از نگاه قیمت ارزش بالاتری نسبت به فضای داخلی پلاستیکی دارد ولی تفاوت آن را می توان در طولانی مدت دید.

از سایر خصوصیت های بهترین ماشین ظرفشویی

خصوصیت دیگر بهترین ماشین های ظرفشویی که بایستی در خاطر داشته باشید ، ساکت بودن ماشین ظرفشویی میباشد.

بهتر میباشد ماشین ظرفشویی با سر و صدای کم داشته باشید ، چون این دستگاه چندین بار در روز به کار گیری می‌گردد.

سر و صدای زیاد این دستگاه موجب آزرده خاطر شدن خانواده شده و آرامش منزل را بر هم می‌زند.

خانواده هایی که کودکان خردسال دارند می بایست ماشین ظرفشویی با قفل کودک خریداری نمایند.

این خصوصیت بسیار اثرگذار میباشد و بهتر میباشد هنگام خرید به‌این موضوع دقت فرمائید. برای اشخاص علاوه بر ظواهر و قابلیت و امکان های ماشین ظرفشویی ، قیمت آن نیز بسیار اساسی میباشد.

چون هرچه تعداد سیستم های شستشو و قابلیت و امکان های آنانبیشتر باشد،باعث ارتقاء قیمت ماشین ظرفشویی گردد ، بایستی به قیمت آن نیز اعتنا گردد و با بررسی دقیق انتخاب هوشمندانه داشت.

1. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI01M

ماشین ظرفشویی بوش محصولی خوش ساخت و با کیفیت است. این ماشین ظرفشویی نوعی ماشین ظرفشویی ایستاده است و با ظرفیت 14 نفر پاسخگوی نیازهای یک خانواده با جمعیت متوسط ​​تا زیاد است.

این ماشین ظرفشویی فضای وسیع و گسترده ای را برای کاربر فراهم می کند و دارای سه طبقه برای قرار دادن ظروف مختلف از جمله بشقاب ، کاسه و لیوان و همچنین یک قسمت جداگانه برای قرار دادن قاشق و چنگال است.

از طریق پنل تنظیمات دستگاه قادر خواهید بود تا برنامه شستشو را با توجه به ظروف و روش شستشوی مورد نظر انتخاب کنید.

یک برنامه شستشوی اقتصادی و همچنین یک برنامه شستشوی سریع برای این مدل در نظر گرفته شده است.

نمایشگر دیجیتال مشاهده و بررسی تنظیمات دستگاه را آسان می کند. وجود قفل کودک و قفل Aqua از دیگر مزایای این مدل است.

اگر می خواهید مجهزترین ماشین ظرفشویی را در سامسونگ بخرید ، این محصول می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

ویژگی‌ها
ظرفیت: ۱۴ نفره
قفسه بالا: دارد
نمایشگر: دارد
دکمه های لمسی: دارد
قفل کودک: ندارد

این محصول موجود نمیباشد اما برای مشاهده سایر نظرات(که شما را در انتخاب هرچه بهتر کمک میکند). لینک زیر را کلیک یا لمس نمایید.

2. ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D141

ماشین ظرفشویی سامسونگ در بین رقبا محصولی با کیفیت و کارآمد است. این دستگاه در گروه ماشین ظرفشویی ایستاده طبقه بندی می شود

و ظرفیت 13 نفر را دارد. مصرف برق این دستگاه بسیار کم است و توانسته این محصول با کیفیت را در رده A + قرار دهد.
این ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای 2 سبد ظرفشویی است.

https://www.expertreviews.co.uk/home-appliances/1405722/best-dishwasher-the-best-dishwashers-to-buy-from-250

در سبد زیر بشقاب ها و ظروف بزرگ و بلند و در سبد یا کف بالایی – فنجان ها و لیوان ها قرار داده شده است. البته با انتخاب یک برنامه نیمه ظرفیت فقط می توان طبقه پایین را شستشو داد تا صرفه جویی بیشتری انجام شود.

این دستگاه دارای 6 برنامه شستشوی از پیش تعریف شده است. علاوه بر این ، صدای بسیار کمی وجود دارد تا مزاحمتی ایجاد نشود.

کنترل هوشمند شستشوی تأخیری (1-24 ساعت) قابلیت شستشوی ظروف بزرگ و قابلمه ها (تا 36 سانتی متر) از ویژگی های خاص این دستگاه سامسونگ است.

گفتنی است این محصول یکی از بهترین ماشین ظرفشویی های موجود در بازار است.

ویژگی‌ها
ظرفیت: ۱۳ نفره
قفسه بالا: دارد
نمایشگر: دارد
دکمه های لمسی: دارد
قفل کودک: دارد

 

3. ماشین ظرفشویی مایدیا مدل WQP12-7617K

ماشین ظرفشویی مایدیا یکی از محصولات کاربردی موجود در بازار است. این مدل یکی از ظرفشویی ها با ظرفیت زیاد و ظرفیت 14 نفر برای افراد با خانواده های متوسط ​​و بزرگ توصیه می شود.

هر بار که دستگاه را روشن و استفاده می کنید ، 11 لیتر آب مصرف می شود که بسیار مقرون به صرفه تر از مقدار آب مصرفی در شستن دست است.

در بالای درب این مدل دکمه هایی برای اعمال تنظیمات دستگاه وجود دارد و در وسط نمایشگر LED دیجیتال قرار دارد.

8 برنامه شستشو دارد این دستگاه همچنین به سیستم هشدار مجهز است که از طریق آن می توان میزان نمک و خنک کننده را کنترل کرد.

در محفظه داخلی 3 سبد ظرف قرار دارد که برای قاشق و چنگال ، فنجان ، ظروف کوچک و بزرگ طراحی شده اند.

سیستم توربو خشک کن موجود در این ماشین ظرفشویی قابلیت خشک شدن سریع ظروف را دارد. مایدایا یک شرکت بزرگ است که با تولید محصولات با کیفیت توانسته است جایگاه خوبی در بازار لوازم خانگی بدست آورد.

ویژگی‌ها
ظرفیت: ۱۴ نفره
قفسه بالا: دارد
نمایشگر: دارد
دکمه های لمسی: ندارد
قفل کودک: دارد

این محصول موجود نمیباشد اما برای مشاهده سایر نظرات(که شما را در انتخاب هرچه بهتر کمک میکند). لینک زیر را کلیک یا لمس نمایید.

4.ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513

شستن ظروف بعد ازمیل کردن غذاهای خوشمزه به هیچ عنوان کار پسندیده ای نیست. امروزه ماشین ظرفشویی به یکی‌از عنصرهای مهم هر آشپزخانه تبدیل شد‌ه‌است تا شستن ظرف ها را سهل و آسان تر نماید.

کندی ماشین ظرفشویی \”CDM 1513\” خود را با گنجایش متعددی و بر پایه ی نیاز عده ای که درجه بالایی از استفاده از ظروف دارند ، ارائه اعطا کرد.

این ماشین ظرفشویی را بایستی در مجموعه ماشین های ظرفشویی ایستاده و مبله لحاظ کرد. با دقت به بزرگی این کالا می‌تواند گنجایش قابل قبولی را برای شستن ظروف آلوده برای 15 نفر پیدا نماید.

فضای داخلی این کالا نیز به طور بهینه پباده سازی گردیده‌است و برنامه های متفاوت شستشو قیمت خرید مناسبی به آن بخشیده است .

ویژگی‌ها
ظرفیت: ۱۴ نفره
قفسه بالا: دارد
نمایشگر: دارد
دکمه های لمسی: ندارد
قفل کودک: دارد
تعداد سبد: ۳

5.ماشین ظرفشویی رومیزی زیرووات مدل ZDCF6

ماشین ظرفشویی Zirovat سبک ZDCF6 دستگاهی بسیار کاربردی میباشد که با پباده سازی و ساخت با کیفیت ادغام میشود.(بهترین ماشین ظرفشویی)

این ماشین ظرفشویی رومیزی دارنده ظرفیتی میباشد که می‌تواند یک ظرف غذا و استکان مورد استفاده 6 نفر را در خویش جای دهد و قابل شستشو با کیفیت عالی میباشد.

ابعاد دستگاه اجازه می‌دهد تا از آن در بالای میز یا این که کابینت استعمال شود و کافی میباشد آن را به شیر و همینطور به شیر تخلیه برای تخلیه آب متصل نمائید.(بهترین ماشین ظرفشویی)

ماشین ظرفشویی ZDCF6 محصولی کیفیت بالا از مارک مشهور زیرووات میباشد. Zirovat برند ایتالیایی و مشهوری میباشد که کالاهای کیفیت بالا ایجاد و در سراسر دنیا توزیع می نماید.(بهترین ماشین ظرفشویی)

برند معروف زیرووات اسباب جانبی خویش را در سراسر دنیا ارائه میدهد و کیفیت بالای این تولیدات تقاضا را ارتقاء داده است.

این جنس در مجموعه ماشین های ظرفشویی رومیزی میباشد و قادر است ظروف را با حجم متعددی شستشو دهد و برای یک خانواده 6 نفره کافی میباشد.(بهترین ماشین ظرفشویی)

این سبک مانند بقیه تولیدات Zirovat از کیفیت بالایی برخوردار‌است. یکی‌از نگرانی های خریداران ماشین ظرفشویی مبله پر کردن گنجایش بی نقص آن‌ها میباشد.

استفاده از ماشین ظرفشویی در ضیافت ها بسیار اثرگذار خواهد بود و به صاحبخانه یاری می نماید تا وقت بیشتری را با میهمانان بگذراند یا این که بعد از مهمانی زحمت شستن ظرف ها را نگیرد.

ویژگی‌ها
ظرفیت: ۶ نفره
قفسه بالا: ندارد
نمایشگر: دارد
قفل کودک: ندارد
تعداد سبد: ۱

این محصول موجود نمیباشد اما برای مشاهده سایر نظرات(که شما را در انتخاب هرچه بهتر کمک میکند). لینک زیر را کلیک یا لمس نمایید.

6.ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351

ماشین های ظرفشویی امروزه به یکی از پر مصرف ترین کالاهای خانگی تبدیل شده اند. ماشین ظرفشویی GDW-K351 محصولی از شرکت GPlus است که به شکلی زیبا و کلاسیک طراحی شده است.(بهترین ماشین ظرفشویی)

این ماشین ظرفشویی جلوه خاصی به آشپزخانه شما می بخشد و برای خانواده های پرجمعیت یا افرادی که میهمانی خانوادگی برگزار می کنند گزینه خوبی است.(بهترین ماشین ظرفشویی)

استفاده از این محصول علاوه بر اینکه دردسر شستن ظروف را از برنامه روزمره کاهش می دهد ، باعث صرفه جویی در وقت و آب می شود.(بهترین ماشین ظرفشویی)

همانطور که می دانید شستن ظرف ها با دست آب زیادی مصرف می کند که ماشین ظرفشویی این مشکل را برطرف کرده است.

ویژگی‌ها
ظرفیت: ۱3 نفره
قفسه بالا: دارد
نمایشگر: دارد
دکمه های لمسی: ندارد
قفل کودک: دارد

بهترین برند ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی سامسونگ

سامسونگ یک برند کره ای میباشد که در ساخت اسباب و اثاث خانگی توفیق متعددی کسب نموده است. این مارک موفق به ساخت ماشین های ظرفشویی جدید با گزینه های بسیار اثر گذار و کارآمد گردیده است.

یکی از تولید ها سامسونگ ماشین ظرفشویی واتروال میباشد.(بهترین ماشین ظرفشویی)

https://www.independent.co.uk/extras/indybest/house-garden/household-appliances/best-dishwashers-uk-integrated-quiet-black-machine-kitchen-reviews-freestanding-a9684936.html

چرخش آب با 6 اسپری در جهات متفاوت این دستگاه منجر گردیده تا آب به تک تک قسمتهای داخلی دستگاه رسد و ظروف به طور کاملً شسته گردد.

این ماشین ظرفشویی دارنده شیت نمایش LED میباشد. این برند یکی از بهترین ماشین های ظرفشویی در دنیا میباشد.

ماشین ظرفشویی اسنوا

ماشین ظرفشویی اسنوا یکی از برند های دارای اسم و رسم ماشین ظرفشویی در ایران میباشد.(بهترین ماشین ظرفشویی)

این دستگاه از لحاظ مصرف آب بسیار معدود میباشد. دارنده صفحه نمایش LED میباشد. وجود یک ابزار هوشمند برای عیب یابی درین ماشین ظرفشویی سبب آگاهی شخص از نقص‌ شده است.(بهترین ماشین ظرفشویی)

این دستگاه دارنده قفل کودک میباشد و دارنده 6 اپلیکیشن مهم شستشو و 4 نرم‌افزار مازاد میباشد که به دلخواه قابل تهیه و تنظیم میباشد.(بهترین ماشین ظرفشویی)

این دستگاه همینطور قدرتمند به شستن میوه ها و صیفی جات میباشد. ماشین ظرفشویی اسنوا دو نوع در بازار وجود دارد که ماشین ظرفشویی رومیزی و ایستاده میباشند که اشخاص میتوانند با اعتنا به نیاز خویش خریداری نمایند.(بهترین ماشین ظرفشویی)

ماشین ظرفشویی ال جی

این برند با اسم شناخته گردیده توانست در ساخت ماشین های ظرفشویی به خوبی ظاهر شود. وجود 7 نرم‌افزار اساسی شستشو و 4 نرم افزار منتخب منجر گردیده تا این دستگاه توجه خریداران را به خویش جلب نماید.

سبک ماشین ظرفشویی ایستاده دارنده سه طبقه جدا از هم میباشد.(بهترین ماشین ظرفشویی)

این ماشین ظرفشویی دارنده اپلیکیشن شستشوی بخار میباشد و همینطور دارنده اشعه ماورا بنفش برای از میان بردن باکتری ها میباشد.

مصرف کم این دستگاه و خشک کن توانمند ، شستشو با آب گرم ، نمایشگر LED ، سیستم عیب یابی اتوماتیک ، موتور فارغ از تسمه آن را به یکی از بهترین ماشین های ظرفشویی تبدیل نموده است.

بهترین ماشین ظرفشویی
بهترین ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی دوو

این ماشین ظرفشویی دارنده دو سبک میباشد که روی میزی و ایستاده است . همینطور گنجایش آن 12 تا 15 نفر میباشد.

ماشین ظرفشویی دوو دارنده سیستم عیب یابی ، موتور درایو بدون واسطه ، مصرف برق معدود ، نمایشگر LED ، سیستم خشک کردن ، دارنده 6 اپلیکیشن اصلی شستشو ، 3 طبقه منقطع و دارنده سیستم ضد باکتری میباشد.

در حالتی‌که می‌خواهید بهترین ماشین ظرفشویی امروزی و بدون نقص را بخرید ، دوو آیتم خوبی برای خرید میباشد.(بهترین ماشین ظرفشویی)

سوالهای متداول:

چه‌گونه بهترین ماشین ظرفشویی را انتخاب کنیم؟

برای تعیین یک ماشین ظرفشویی با کیفیت عالی ، بهتر میباشد نکاتی مانند برند ، گنجایش (فرد) ، وزن ، نمایشگر ، دکمه های لمسی ، قفل کودک ، تعداد سبد ، نمودار مصرف انرژی ، تعداد اپ های شستشو ، تعداد سبد ، بها و خصوصیت های دیگر آن توجه کنید.(بهترین ماشین ظرفشویی)

قیمت ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی چقدر میباشد؟

ارزش ماشین ظرفشویی فی مابین برند های خوب ایرانی میان 13 میلیون تومان تا 17 میلیون تومان میباشد و همینطور در سبک های فرنگی از 8 میلیون تومان تا 38 میلیون تومان میباشد.

https://www.which.co.uk/reviews/dishwashers/article/best-dishwashers-a7kCM8e76yeF

ماشین ظرفشویی چند سال دوام دارد؟

این دستگاه معمولاً حدود 10 سال دوام می‌آورد. ولی می بایست توجه داشته باشید که‌این فاکتور به نوع برند ، ماده ، مراقبت و بقیه عامل ها نیز بستگی دارد.(بهترین ماشین ظرفشویی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا