خرید بهترین رینگ لایت برای عکاس-معرفی جدیدترین مدل رینگ لایت [ویدئو بررسی تخصصی]

خرید بهترین رینگ لایت برای عکاس-معرفی جدیدترین مدل رینگ لایت [ویدئو بررسی تخصصی]

 

صرف نظر از مدل ، صحنه یا این که دوربینی که با آن عکاسی یا این که فیلم برداری میکنید ، نورپردازی یکی از مهم ترین و تأثیرگذارترین عوامل مهم میباشد.

نور و روشنایی و منعکس شدن آن در قلب ضبط تصویر جای دارد و بسیار اسایس است و افت کیفیت بخش اعظمی از تصاویر به جهت ضعف روشنایی میباشد.

نه صرفا خطاهای دوربین فیلمبرداری یا این که عکاسی با کیفیت پایین.با تکنیک های نو عکاسی ، ابزار و امکانات مربوط به آن آپدیت و جدیدتر می گردند.

بهترین رینگ لایت برای عکاسی از جمله تجهیزاتی میباشد که میتواند کمبود نقص نور و روشنایی در صحنه ما‌را کاملا و به نیکی پوشش دهد.

در صورتیکه تجربه عکاسی در استودیو را دارید می بایست نمونه هایی از این رینگ لایت و کاربردهای آن ها را دیده باشید.

برخلاف تصور بخش اعظمی از اشخاص ، رینگ لایت نه فقط به وسیله عکاسان ماهر بلکه امروزه به وسیله عکاسان آماتور نیز مورد به کارگیری قرار میگیرند.

خرید یک رینگ لایت برای عکاسی حرفه ای قادر است شما‌را در مشکل تعویض موبایل یا این که صرف مخارج بسیار زیاد برای دوربین نجات دهد. براین اساس در تحقیق در رابطه با خرید بهترین رینگ لایت با ما همراه باشید!

 

رینگ لایت مدل YQ-320A به همراه پایه

 

 

رینگ لایت YQ-320A با یک پایه بلند برای موبایل های هوشمند پباده سازی شد‌ه‌است. این کالا بضاعت تهیه و تنظیم شدت نور را داراست.

براین اساس می‌توانید به راحتی نوروروشنایی را در هر محیطی و متناسب با روشنایی آن تنظیم نمائید.

دامنه دمایی این کالا از 3000 تا 6500 کلوین میباشد. می‌توانید این دما را تغییر دهید تا روشنایی گرم یا این که سرد داشته باشید.

رینگ لایت مدل ZD-666

 

 

ZD-666 Ringlight نورپردازی ماهر را با عکسبرداری از موبایل و ضبط فیلم آماده می نماید. این رینگ لایت ده اینچی از یک لامپ پر کننده LED با کنترل 26 سانتی متر تشکیل‌شده است .

در‌حالتی که درپی یک رینگ لایت سبک با قیمت خوب و تجهیزات کافی می‌باشید ، این کالا مورد مناسبی خواهد بود.

 

رینگ لایت کد RFL

 

رینگ لایت RL-335 در سه بازه یخی ، زرد و ترکیبی از زرد و یخ قابل تنظیم است. این محصول با پایه پشتیبانی به ارتفاع دو متر طراحی شده است که می تواند در سراسر دنیا بچرخد.

رینگ لایت مدل FRL-26

 

رینگ لایت مدل FRL-26 با زاویه نور 360 درجه طوری پباده سازی گردیده است که نور و روشنایی جسم از کلیه طرف یکنواخت و مناسب باشد.

پایه این فرآورده به نگهدارنده گوشی مجهز میباشد. شما میتوانید تلفن های با پهنا 5.2 تا 10.5 سانتی متر را روی این پایه قرار دهید و از عکاسی ماهر لذت ببرید.

رینگ لایت مدل F-539

 

رینگ لایت F-539 دارنده طراحی سبک و قابل حمل میباشد که علاوه بر فضا داخلی می‌تواند برای مسافرت و فضای باز نیز گزینه استفاده قرار گیرد.

این جنس بر پایه نگهدارنده تلفن ساخته شده است و می‌توانید از آن برای عکاسی در فضای باز ، پرتره ، مد ، عکاسی تبلیغاتی و عکاسی به کار گیری فرمایید.

رینگ لایت مدل ZD-666

 

ZD-666 Ringlight ابزاری موثر برای عکاسی با اشکال دوربین های حرفه ای و تلفن های هوشمند میباشد.

برای استفاده از این کالا میتوانید از تلفن های 5.2 تا 10.5 سانتی متری به کار گیری نمایید این کالا به همراه یک نگهدارنده ، یک پایه متحرک چرخان و یک ریموت کنترل ارائه میگردد.

رینگ لایت مدل M33

 

رینگ لایت M33 با قطر 26 سانتی متر و سه پایه متحرک تولید می‌شود. انرژی این لامپ رینگ ای مستقیماً از روش برق شهر تأمین می‌شود. این کالا برای عکاسی پرتره و از نزدیک مطلوب میباشد.

رینگ لایت مدل DX-260

 

رینگ لایت سبک DX-260 با لنزهایی با دیافراگم فیلتر 52 تا 77 میلی متر پباده سازی گردیده است. بدنه این جنس کوچک میباشد و دارای پایه میباشد.

در صورت لزوم ، برای قرار دادن این رینگ نور و نگهدارنده تلفن می بایست یک پایه هم دارا میباشد.

رینگ لایت و کاربرد آن در عکاسی حرفه ای
همان گونه که از نامش پیداست ، این دستگاه معمولی یک رینگ از روشنایی میباشد که سطح آن با لوله های فلورسنت یا این که لوله یا LED پوشانده گردیده است. دریک سمت این رینگ یا شیت یا باکس کنترل برای تنظیمات ، و سطح دیگر با منابع نوری کوچک پوشانده گردیده است.

مکانیسم رینگ لایت پیچیده نیست و وظیفه اساسی آن‌ها تأمین نوروفروغ بی واسطه به جسم میباشد. این ابزار امروزه به وسیله بخش اعظمی از مشاغل مورد استفاده قرار می‌گیرد و به جهت محبوبیت شبکه های اجتماعی دوستداشتنی گردیده است. برای مثال ، بیشتر هنرمندان گریم برای به اشتراک گذاشتن نمونه کارهای خویش از رینگ لایت استفاده می نمایند. چون ادغام لنز دوربین توانا و نور و روشنایی حاصل از رینگلایت جزئیات کار را به خیر و خوبی نشان می‌دهد.

به کار گیری از رینگ لایت بسیار وسیع میباشد. بخش اعظمی از کسانی که محتوای دیجیتالی حرفه ای ساخت و ساز می نمایند و آن را در YouTube به اشتراک میگذارند از رینگ لایت به کار گیری می نمایند. Ringlight در هنگام ساخت ویدئو کلیپ نیز بسیار موثر میباشد.

حتی عده ای که می‌خواهند کالای معمولی ای را در وبسایت یا این که صفحه ها اجتماعی خویش قرار دهند ترجیح می‌دهند از رینگ لایت به کار گیری نمایند. با به کار گیری از ای نرینگ لایتمی توان کمبود روشنایی در دور و اطراف را که برای تزئین نیاز داریم به راحتی برطرف کرد.

چه‌طور میتوانم از رینگ لایتای برای روشنایی استفاده کنم؟

دایره فروغ و روشنایی به راحتی قابل حرکت میباشد. به این ترتیب نخست می بایست شی خود را تعریف نمائید و رینگ لایت را در همان جای قرار دهید. بعد از آن باید لنز دوربین را دقیقاً در اواسط رینگ لایت قرار دهید تا هم‌زمان با نور ساطع خواهد شد.

با قرار دادن لنز دوربین در راءس ، توزیع صحیح نور را در همگی جای ها خوا‌هیم داشت. زمانی نور مستقیماً روی جسم قرار میگیرد ، اختلافات و ناهنجاری های مربوط به نور از بین می‌روند. این را بیشتر در عکاسی پرتره میبینیم ، که منجر می گردد بخشی از شکل روشن یا این که تیره خواهد شد. تا وقتی که رینگ لایت باشد ، نور و روشنایی از همگی زوایا به صورت هم اندازه ساطع می گردد.

پیش از خرید رینگ لایت بخوانید
هر کسی میتواند برای ضبط تصاویر بهتر و ماهر از رینگ لایت به کار گیری نماید. البته هر نوع رینگ لایت برای هدف ها شما مناسب نیست و شما بایستی یکسری فاکتور اساسی را هنگام خرید در نظر بگیرید:

ابعاد نور رینگ لایت و تأثیر آن در عکاسی
ابعاد رینگ لایت با دقت به پوشش رینگ به وسیله LED ها بیان میگردد. رینگ لایت با اندازه های 10 تا 20 اینچ در بازارهای بین المللی ساخت‌و‌ساز می‌شوند. سبک هایی که در بازار داخلی می‌بینیم دارنده بعدها مشابهی می باشند. در حالتی که محدودیت بودجه ای ندارید ، هرچه رینگ لایت بزرگتر باشد ، به صورت بزرگ تری از آن به کار گیری می گردد. تنها از بهترین تلفن های سلفی محبوب با دوربین جلو قدرتمندتر استفاده نمایید.

توان در دست گرفتن میزان و زاویه قرار گرفتن در معرض

اکثر سبک های موجود در بازار امکان تهیه نور را دارا‌هستند. این کارایی تهیه نور به شما امداد می نماید تا سوای تغییر مسافت لنز و سوژه ، نور و روشنایی مطلوب را داشته باشید. با این حال ، برخی از سبک های بازار به طور ثابت پباده سازی گردیده اند و شما می بایست عوامل دیگر را متناسب با مسئله دستکاری نمائید.

پایه موبایل در رینگ لایت

پایه لبه بالاتر باشد ، برای عکاسی بهتر میباشد. پایه رینگ ها از نظر طول قابل تنظیم می باشند و در صورت بالاتر بودن میتوانید از آن‌ها برای اشیای متفاوت به کار گیری نمائید. نکته دیگر توانایی قرار دادن دوربین در پشت چراغ رینگ ای میباشد که جدیداً به‌این محصول ها اضافه شد‌ه‌است.

به نظر میرسد بیشتر تهیه کنندگان نگران عکاسی و سلفی در شبکه های اجتماعی میباشند. پیش از خرید حلقه هایی که به نگهدارنده تلفن مجهز می‌باشند ، به پهنا تلفن هوشمند نصب گردیده اعتنا نمایید.

قابلیت و امکان تهیه دمای رنگ در لامپ های رینگ ای

دمای رنگ عاملی در بیان رنگ منبع نور میباشد که به تصویر برخورد میکند. هرچه دمای بدن سیاه زیر تر باشد ، طیف رنگی آن گرم و قرمز‌رنگ میباشد. در قبال ، هرچه دمای بدن سیاه بالاتر باشد ، به دامنه روشنایی خنثی نیز بیشتر می‌شود ، یعنی. سپید ، و هرچه گرمتر خواهد شد ، به سمت بنفش و آنگاه به مرز آبی‌رنگ متمایل میگردد.

در‌حالتی که استفاده کننده شبکه های اجتماعی میباشید ، با تهیه جلوه های گوناگون ، متوجه تغییر دمای رنگ تصاویر گردیده اید. در حال حاضر اشکال لامپ های حلقوی با قابلیت و امکان تهیه و تنظیم دمای رنگ تولید می گردند.

هرچه دمای رنگ روشنایی از 5000 کلوین کمتر باشد ، نوروفروغ رنگ گرمتر و مستعد قرمز‌رنگ میباشد. هرچه دمای رنگ فروغ بیشتر باشد ، رنگ فروغ سردتر میباشد. ما به شما سفارش می‌کنیم که چرخ های مدل با حداکثر دمای فروغ و روشنایی 5500 کلوین را خریداری فرمایید.

اخرین صحبت
بهترین نوع حلقه های عکاسی ، ابزارهای نورپردازی حرفه ای هنگام عکاسی از سوژه هستند. با استفاده از این حلقه های نوری ، تصویربرداری و ثبت تصاویری که به بزرگنمایی و فوکوس زیاد لنز نیاز دارند ، سریعتر و بهتر خواهد بود.

هنگام خرید چراغ زنگ دار ، به توانایی تنظیم شدت و درجه حرارت نور ، پایه و نگهدارنده تلفن و منبع تغذیه آن توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا