راهنمای خرید بهترین هارد اکسترنال [همراه با ویدئو بررسی تخصصی]

محتوا پنهان
1 راهنمای خرید بهترین هارد اکسترنال [همراه با ویدئو بررسی تخصصی]
1.3 20 مدل از بهترین هارد های اکسترنال موجود در بازار

راهنمای خرید بهترین هارد اکسترنال [همراه با ویدئو بررسی تخصصی]

راهنمای خرید هارد اکسترنال: دنیای ذخیره سازی در ده سال پیشین بسیار عوض شده است . البته هارددیسک ها خصوصاً میان یوزرها معمولی و افرادی که علاقه مند

به ذخیره مقدار متعددی داده میباشند  همچنان محبوبیت متعددی دارا هستند.

https://www.abt.com/learn/external-hard-drive-buying-guide

هارد اکسترنال یکی‌از این ابزارهای توانمند و قابل حمل میباشد که به شما قابلیت می‌دهد نسخه برداری هر نوع فایل صوتی و تصویری را که میتوانید داده های منتقل گردیده به هارد اکسترنال را در آن منتقل کنید.

https://www.reliancedigital.in/solutionbox/buying-guide-external-hard-drives/

نسخه برداری کنید. از نظر خود استفاده نمائید و از پر شدن گنجایش هریک از دیسک های خویش در کامپیوتر دوری نمائید!

در حالتی‌که قصد به خرید هارد اکسترنال دارید البته تنوع و ملاقات با طیف عظیم ای از هارد اکسترنال حیران شده اید ، به شما عزیزان سفارش میکنم این نوشته ی علمی که در مورد راهنمای خرید هارد اکسترنال هست را از دست ندهید.

راهنمای خرید هارد اکسترنال
راهنمای خرید هارد اکسترنال

و با ما باشید برای خرید اکسترنال هارد دیسک ها و با بهترین هارد اکسترنال های بازار آشنا گردید.

هارد دیسک ها را می شود به دو گروه کلی داخلی و خارجی تقسیم کرد:

هارد داخلی: گروه اولیه دستگاه هایی که در لپ تاپ ها و رایانه های خانگی استفاده می‌شوند و از پورت SATA برای برقراری رابطه با مادربرد به کارگیری می نمایند.

هارد اکسترنال: دسته دوم همان طور که از نامش پیداست برای ذخیره داده ها در بیرون از کامپیوتر به کار گیری میگردد و از پورت هایی مانند USB و Thunderbolt برای اتصال استفاده می نماید.

دیسک های سخت همچنان حافظه اصلی ذخیره سازی در رایانه های شخصی می باشند و به جهت نسبت وسعت / قیمت آنان گزینه ایده آلی برای آرشیو اطلاعات هستند.

هارد های اکسترنال را می توان از نگاه فاکتور و کاربرد به دو گروه اصلی تقسیم کرد: یک هارد اکسترنال ساده و دو هارد اکسترنال بایگانی:

اکسترنال معمولی: گروه اولیه هارد اکسترنال اندازه نسبتاً کوچکی دارد و معمولاً هارد های 2.5 اینچی را در خویش جای داده میباشد.

این حافظه ها معمولاً به برق خارجی احتیاج ندارند و نیروی ما یحتاج را از روش پورت USB اخذ می نمایند. علاوه بر این ، آن ها به راحتی قابل حمل می‌باشند و سوای نیاز به برق می‌توانند در هر جایی به کار گیری شوند

آرشیو: دسته دوم بزرگتر میباشد و طوری پباده سازی گردیده‌است که روی میز بایستد و در فرصتهای قابل توجهی برای آرشیو داده ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حدوداً تمامی این نوع حافظه ها به جهت استعمال از دستگاه های بزرگتر 3.5 اینچی به قدرت خارجی نیاز دارند.

براین اساس ، به جهت اندازه و وزنشان ، در طول دسته اولیه به راحتی قابل حمل نیستند و گه گاه به یک کامپیوتر با چند نوع پورت متصل میگردند.

5 نکته طلایی برای راهنمای خرید بهترین هارد اکسترنال:

 

1. گنجایش هارد اکسترنال

او‌لین چیزی که بایستی هنگام خرید هارد اکسترنال بدانید ، گنجایش حافظه این دستگاه ذخیره سازی توانا میباشد.

هارد دیسک های با گنجایش ذخیره سازی بیشتر نیز بسیار گران ترند و هارد دیسک هایی که گنجایش حافظه کمتری دارا‌هستند.

منطقی میباشد که نباید آنان را خیلی گران دانست! دوستان عزیز به خاطر داشته باشید که انتخاب هارددیسک با مقدار حافظه خاص فقط به اطلاعاتی بستگی دارد که می‌خواهید برای مدت طولانی با این دستگاه ذخیره نمائید.

2. سرعت جابجایی داده ها

دقت به سرعت هارد دیسک هنگام جابجایی سندها و پرونده های دیجیتالی یکی از مهم ترین مواردی میباشد که می بایست هنگام خرید اینگونه امکانات رایانه ای به خاطر بسپارید!

سرعت چرخش دیسک نسبتاًً در تک تک سبک های ساده هارد اکسترنال 5400 بدور در دقیقه میباشد و سبک های آرشیو به جهت ساختار فنی در هر دو سبک با 5400 و 7200 به دور در دقیقه موجود میباشد.

سبک های دوربرد 7200 نسبتاًً 33٪ سریعتر از سبک های 5400 می‌باشند و از روش پورت USB 3.1 نسل اولیه ، سرعت جابجایی داده ها در بین 150 تا 190 مگابایت را دارا هستند.

سبک های معمولی سرعت 5400 دور در دقیقه دربین 100 تا 140 مگابیت بر ثانیه را ارائه می‌دهند.

https://www.neweggbusiness.com/a/external-hard-drive-buying-guide/id-200

نکته قابل توجه برای هارد دیسک های اکسترنال ، مهمتر از سرعت ، اتصال به کامپیوتر میباشد. این بدان معنا میباشد که درصورتی که یک هارد اکسترنال را با پشتیبانی USB 3.0 به درگاه USB 2.0 متصل فرمائید.

سرعت شما بسیار کندتر از آنچه انتظار دارید خواهد بود. بدین ترتیب پیش از خرید مطلقا به نوع کامپیوتر و درگاه های حافظه توجه نمائید.

External backup disk hard drive connected to laptop. Man with notebook making safety personal data copy.

پورت های USB 3.0 و نسل نخستین خانواده های USB 3.1 و USB 3.2 از لحاظ سرعت یکسان میباشند و حداکثر سرعت جابجایی آن‌ها 5 گیگابیت بر ثانیه میباشد.

3. امنیت داده ها و تأثیر هارد اکسترنال

نکته دیگری که هنگام خرید هارد اکسترنال می بایست به خیال و خاطر داشته باشید امنیت میباشد. امروزه شیوه های متعددی برای سرقت داده ها شما از هر فضایی که میخواهید وجود دارد

و مدام بهتر میباشد از اپ یا این که حتی hardware امنیتی قابل قبول برای دوری از سرقت و هک شدن داده ها خویش به کارگیری نمائید.

که خوشبختانه امروزه از اینگونه حریم شخصی برخوردار است. همینطور از آن‌ها در ساخت و تحویل انواع گوناگون هارد اکسترنال به کارگیری می گردد.

مقاومت در قبال ضربه

هارد دیسک ها حتی هنگام فعالیت بر روی بهترین سبک ها به شوک حساس می‌باشند. بدین ترتیب ، تنها به این دلیل که در برابر هارد دیسک های اکسترنال ضد ضربه می باشید.

به معنای حفظ از داده ها در قبال ضربه و خرابی وجود ندارد. یک‌سری استاندارد در این باره وجود دارد. مانند مقاومت در قبال سقوط از طول 1.5 متری ، مدرک IP68 برای ضد آب بودن کامل و غیره ، کلیه آنان بایستی پیش از خرید بررسی شوند.

هارد اکسترنال های ضربه ای و ضد آب معمولاً مقداری بزرگتر از نمونه های استاندارد خویش میباشند.

4. قیمت هارد اکسترنال(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

بهترین انواع هارد اکسترنال(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

هزینه شما برای خرید یک هارد اکسترنال مطلوب با توجه به فاکتورهای متعددی که برای ساخت این نوع تولیدها الکترونیکی استعمال می گردد انتخاب می‌شود.

به خاطر داشته باشید که شما می بایست معلوم نمایید که چه هارد اکسترنال برای ذخیره داده ها موردنیاز میباشد.

البته به صورت کلی بها هارد اکسترنال با اعتنا به مواقعی مانند گنجایش خاطر ، سرعت جابجایی داده ها ، ضربه و مقاومت در قبال آب و غیره انتخاب می‌شود. .

5. جابجایی آسان

اگر قرار میباشد از هارد دیسک صرفا در منزل استفاده فرمایید و قصد به کار گیری از هارد دیسک هنگام سفر یا این که خارج از کشور را دارید.

هارد اکسترنال به اشکال مختلف از جمله هارد دیسک رومیزی و قابل حمل بوسیله شرکت ها ساخت و به بازار عرضه میشود.

اگر از منزل خارج نمیشوید و نسبت به طراحی هارد دیسک و سبک بودن آن و حتی مقاومت در قبال ضربه حساسیت زیادی نداشته باشید ، چون هارد دیسک شما مدام در یک جای خاص در منزل میباشد.

البته در صورتی‌که به صورت مداوم هارد اکسترنال خویش را از منزل یا این که در سفر بیرون می‌برید ، بهتر میباشد که از طراحی هارد دیسک قابل حمل و همینطور ضد ضربه و ضد آب بودن آن اطمینان حاصل فرمائید.

در صورتی هارد دیسک شما دارنده خصوصیت هایی مانند ضد آب ، ضد ضربه ، ضد لرزش و ضد گرد و غبار باشد در عمر هارد اکسترنال اثرگذار میباشد.

بهترین برند هارد اکسترنال موجود در بازار چه می‌باشد؟

با دقت به نکاتی که در قسمت پیشین در زمینه ی خرید بهترین هارد اکسترنال توضیح دادیم ، در پایین بهتر میباشد شما پیش از خرید بهترین برند های هارد اکسترنال مو جود در بازار را بشناسید

تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید از میان برترین برند ها می توان به این موارد اشاره کرد: وسترن دیجیتال (Western Digital)؛ ای دیتا (ADATA)؛ سیلیکون پاور (Silicon-Power)؛ سیگیت (Seagate)؛ سیگیت (Seagate)؛ توشیبا (Toshiba)؛ اپیسر (Apacer)؛

20 مدل از بهترین هارد های اکسترنال موجود در بازار

1.هارد اکسترنال Silicon Power مدل Armor A80 ظرفیت 2 ترابایت

Silicon Power چندین هارد اکسترنال را با اسم Armour در معنای زره ​​پوش معرفی نموده است. اما این نامعقول نیست.

  چون این سری از هارددیسک ها که A80 عضو آن میباشند در قبال آب ، ضربه ، گرد و غبار ، فشار و لرزش مقاوم می باشند

و این خصوصیات در تست های متعدد برای مقاومت در قبال سیلیکون اثبات گردیده . به همین عامل اسم این سری از هارد دیسک ها تعیین گردیده‌است.

این هارد اکسترنال 2 ترابایتی دارنده رابط پرسرعت USB 3.0 میباشد و همینطور با رابط های دیرین مانند USB 2.0 سازگار میباشد.

هارد دیسک A80 نیز با همان رابط USB عمل می نماید و این در هنگام تبادل داده اجرا می‌گردد. این هارد دیسک برای اشخاصی که بیشتر زمان ها در حال حرکت می باشند

و یا این که عده ای که می‌خواهند مدام داده ها مهمی را با خویش داشته باشند و نمی‌خواهند نگران از دست رفتن داده ها به جهت آسیب دیدگی و مخاطرات ناگهانی باشند بسیار مطلوب میباشد.

2.هارد اکسترنال اپیسر مدل AC630 ظرفیت 1 ترابایت

هارد اکسترنال AC630 محصولی از مارک Apacer میباشد. این هارد اکسترنال از پارچه 2.5 اینچی درست شده و دارنده بدنه آلومینیومی میباشد.

اندازه کوچک کالا به شما قابلیت و امکان می‌دهد تا به راحتی این هارددیسک را با خویش حمل کرده و هر نوع داده ای را بر روی آن اسکن نمائید.

درایو هارد اکسترنال AC630 از لایه ای از سیلیکون استفاده شده میباشد که‌این هارددیسک را می سازد.بدنه خارجی در قبال ضربه مقاوم میباشد.

در حوالی هارد دیسک شکافی برای قرار دادن کابل در کامپیوتر وجود دارد. ساختار داخلی هارد دیسک به طوری میباشد که به کارگیری از مکانیسم تعلیق داخلی از تأثیرات جدی بر روی دیسک سخت داخلی و داده های آن جلوگیری می نماید.

 

3.هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 1 ترابایت

هارد اکسترنال HD710 Pro محصولی از مارک ADATA میباشد. این هارد اکسترنال در دسته هارد های ضد ضربه و با دوام طبقه بندی می‌گردد.

بدنه هارد دیسک از پلاستیک سیلیکون ایجاد شده است که می تواند تأثیرات ضربه را تا حد متعددی دفع نماید.

سنسور G Shock به کار رفته در HD710 Pro در هنگام لرزش یا این که لرزش از آسیب رسیدن به داده های دیسک سخت دوری می نماید.

HD710 Pro شوک ها را به به عبارتی به اندازه جذب و دفع می نماید و همینطور دارنده استاندارد نظامی MIL-STD-810G 516.6 میباشد.

تک تک رخنه‌ ها و درزهای موجود در درایو دیسک دشوار به نحوی پوشانده گردیده اند که قطرات آب و ذرات گرد و غبار نمی توانند به جنس نفوذ نمایند.

این خصوصیت هارد دیسک HD710 Pro را به استاندارد IP0 تبدیل می نماید. با کابل USB که می‌تواند داده ها شما‌را با سرعت بالا منتقل نماید به هارد اکسترنال HD710 Pro متصل گردید.

4.هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 2 ترابایت

 

هارد اکسترنال HD710 Pro محصولی از مارک ADATA میباشد. این هارد اکسترنال در هارد و هارد طبقه بندی میگردد. بدنه هارد دیسک از پلاستیک سیلیکون ایجاد شده است که می‌تواند تأثیرات کالا را تا حد متعددی دفع نماید.

سنسور G Shock به کار رفته در HD710 Pro در هنگام واکنش و عکس العمل به دیسک سخت از آسیب دیدن داده های دیسک سخت دوری می نماید.

هارد دیسک HD710 Pro در جذب شوک و دافعه بسیار خوب میباشد که به استاندارد نظامی MIL-STD-810G 516.6 نیز تعلق دارد.

https://www.techradar.com/news/best-external-desktop-and-portable-hard-disk-drives

برای دوری از ورود قطرات آب و ذرات گرد و غبار به کالا ، مجموع شکاف ها و درزهای مو جود در فریم هارد دیسک پوشیده گردیده‌است.این خصوصیت سبب ساز میشود هارد دیسک HD710 Pro از استاندارد IP0 برخوردار باشد.

5.هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720 ظرفیت 1 ترابایت

 

هارد اکسترنال یکی از جذاب ترین دستگاه های ذخیره سازی است که به دلیل قیمت مناسب و قابل حمل بودن، از نفوذ بالایی در بین افراد مختلف برخوردار است.

هارد اکسترنال HD720 محصولی ضد ضربه و ضد آب است که در برابر حوادث غیرمترقبه فیزیکی بسیار مقاوم است و در هر شرایطی می تواند از اطلاعات شما محافظت کند.

قاب HD720 از پلاستیک نرم ساخته شده است و به لطف این لایه الاستیک می تواند سنگین ترین ضربات را دفع کند.

این هارد دیسک از رابط USB 3.0 برای انتقال داده استفاده می کند و سرعت خوبی دارد. این هارد دیسک در سه رنگ مشکی ، سبز فسفری و آبی فیروزه ای موجود است.

6.هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD770G ظرفیت 2 ترابایت

 

با به کارگیری از HD770G میتوانید تمام بازی ها و داده های خویش را ذخیره فرمایید. علاوه بر این ، HD770G دارنده IP68 میباشد ، به‌این معنا که نه صرفا دارنده بدنه سه لایه میباشد.

بلکه در قبال آب ، گرد و غبار و ضربه نیز مقاوم میباشد. نمی توانید انتظار بیشتری از هارد اکسترنال داشته باشید (IP68 به معنای مقاومت در قبال گرد و غبار و مایعات میباشد که وارد هارد دیسک میگردد).

حتی خارج از استانداردهای IP68 ، HD770G از داده ها شما در قبال آب و گرد و غبار محافظت می نماید. به ویژه ، قادر است 120 دقیقه در زیر 2 متر آب مقاومت نماید.

HD770G به طوری پباده سازی شد‌ه‌است که مانند یک جنگنده سالم میباشد! این دیسک سخت خارجی می‌تواند در سقوط ناگهانی از طول 1.22 متری سالم بماند

و با رعایت استاندارد MIL-STD-810G 516.6 از داده های ذخیره گردیده مراقبت نماید.

7.هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 2 ترابایت

 

هارد اکسترنال 2TB HD830 یک کالا قوی ADATA میباشد که از روش رابط USB3.1 به کامپیوتر متصل میشود. به کارگیری از رابط USB3.1 درین کالا قابلیت جابجایی داده با سرعت بالا را آماده می نماید.

این کالا دارنده بدنه ای سفت و تشکیل‌شده از آلومینیوم با روکش سیلیکون میباشد که می‌تواند در قبال سقوط و ضربه های نسبتاً سنگین مقاومت نماید.

این هارد دیسک 510 گرم وزن دارد و قادر است در کیف لپ تاپ شما باشد و مدام همراه شما باشد. این کالا کمپانی E Data Company دارنده استاندارد IP68 میباشد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

https://www.digitaltrends.com/computing/how-to-buy-an-external-hard-drive/

به همین عامل ، در 2 متر آب می‌تواند تا دو ساعت دوام بیاورد (اما درب آن بایستی بسته گردد). این هارد دیسک مقاومت بسیار خیر در قبال فشار 3000 کیلوگرم دارد و دارنده استاندارد نظامی MIL-STD-810G 516.6 میباشد.

8.هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 4 ترابایت

 

هارد دیسک 4TB یک کالا توانمند ADATA میباشد که از روش رابط USB3.1 به کامپیوتر پیوند می خورد. استعمال از رابط USB3.1 درین کالا قابلیت و امکان جابجایی داده با سرعت بالا را آماده می نماید.

این فرآورده دارنده بدنه ای سفت و تشکیل شده از آلومینیوم با روکش سیلیکون میباشد که می‌تواند در قبال سقوط و ضربه های نسبتاً سنگین مقاومت نماید.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

این هارددیسک 600 گرم وزن دارد و قادر است در کیف لپ تاپ شما باشد و مدام همراه شما باشد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

این جنس کمپانی E Data Company دارنده استاندارد IP68 میباشد. به همین استدلال ، در 2 متر آب می‌تواند تا دو ساعت دوام بیاورد (ولی درب آن می بایست بسته شود).

این هارد دیسک مقاومت بسیار خوبی در قبال 3000 کیلوگرم فشار دارد و دارنده استاندارد نظامی MIL-STD-810G 516.6 میباشد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

9.هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance ظرفیت 2 ترابایت

 

هارد اکسترنال Canvio Advance محصولی از توشیبا میباشد که از روش پورت USB3.0 به کامپیوتر پیوند می خورد. توشیبا یکی از برند های برجسته در قضیه امکانات ذخیره سازی میباشد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

که حافظه داخلی بخش اعظمی از لپ تاپ ها و هارددیسک های خارجی ایجاد گردیده به وسیله شرکتهای دیگر را تولید می نماید.

استفاده از پورت USB3.0 تحت عنوان رابط دیسک سخت با رایانه به مخاطب قابلیت و امکان جابجایی داده با سرعت بالا را میدهد.

این یک هارد اکسترنال میباشد و نیازی به آداپتور برق ندارد. این کار Canvio Advance را در هر فرصت آسان می نماید.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

پباده سازی مینیمالیستی این جنس آن را به یک هارد اکسترنال بسیار شیک تبدیل نموده است. توشیبا با Canvio Advance نرم افزار پشتیبان گیری از دیسک سخت را گسترش داده است که میتواند بسیار موثر باشد.

با هارد اکسترنال Canvio Advance که در رنگ های متنوعی مو جود میباشد ، میتوانید از هر سلیقه ای گزینش نمائید.

10.هارد اکسترنال سیگیت مدل Expansion Portable STEA1000400 ظرفیت 1 ترابایت

 

ذخیره عکس ها ، فیلم های صوتی و تصویری HD و Full HD میتواند به صورت خلاصه حافظه داخلی رایانه شمارا پر نماید. بعداز مدتی متوجه خواهید شد که هارد لپ تاپ نو شما پر میباشد و به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارید.

پر کردن فضای دیسک سخت همینطور میتواند سیستم کامپیوتر را نماید نماید.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

در اینگونه شرایطی گزینه های مختلفی برای حل خلل پیش رو دارید که تهیه و تنظیم یک هارد اکسترنال یکی‌از آنهاست.

هارد دیسک های اکسترنال از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر از دیگر راه حل های برجسته میباشند و کیفیت و قابلیت و امکان اطمینان خویش را در زمان زندگی اثبات کرده اند.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

بعلاوه ، شما مدام می‌توانید فایلهای مورد علاقه خویش را با جابجایی آن‌ها به یک هارد اکسترنال داشته باشید.

Seagate در ساخت هارد دیسک های داخلی و خارجی سوابق طولانی داراست و به راحتی می شود به تولیدات آن اعتماد کرد و با خاطر راحت به عنوان راه حل مشکل بهره مند شد.

یکی‌از هارددیسک های سیگیت سبک Expansion Portable میباشد که توانست چند سال در بازار الکترونیک دوام بیاورد و نظرها خیر و خوبی را برای خالق آن به ارمغان آورد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

به همین عامل ، Seagate ایده تولید تغییرات جزئی در جنس موفق قبلی را پیدا کرد و عملکرد کرد قابل قبولی را با تعدادی تغییر‌و تحول ساده آپ تو دیت نماید.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

نتیجه این تصمیم ساخت هارددیسک بود که از نگاه ظاهری قشنگ و هم زمان از ظاهر معمول سبک قبل برخوردار بود. بخش جلویی یا فیس دستگاه از موزاییک های مربعی صورت تشکیل‌شده میباشد که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

11.هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65 ظرفیت 1 ترابایت

 

هارد اکسترنال Armor A65 محصولی از کمپانی Silicon Power Company میباشد که نسبت به نسل های پیشین در قبال نفوذ آب ، ضربه ، ضربه و گرد و غبار مقاومت بیشتری داراست.

این هارد دیسک به استاندارد نظامی آمریکایی MIL-STD 810G مجهز میباشد که سالم دستگاه را در قبال سقوط از ارتفاع 122 سانتی متر در 26 برخورد ضمانت می نماید.

این سبک همینطور دارنده گواهینامه IP67 برای مقاومت در قبال آب و گرد و غبار میباشد. طبق آزمایشات ، این دستگاه به مدت 30 دقیقه در قبال نفوذ آب در عمق 100 سانتی متر مقاوم میباشد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

Armor A65 بدنه ای پلاستیکی دارااست و با روکش لاستیکی سیلیکون مات پوشانده گردیده‌است.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

این پوشش علاوه بر خودداری از لیز تناول کردن و افتادن دستگاه از روی دست یا این که میز ، دارنده خواص جذب شوک نیز میباشد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

یک کدام از دیگر از خصوصیت های شایان توجه A65 Armour این میباشد که به جهت پوشش نسبتاً قطور امداد فنر ، همچنان در مکان خویش مدل و کوچک به حیث می‌رسد.

وزن این جنس 1 ترابایتی 242 گرم میباشد. یک خصوصیت جذاب در پباده سازی این متاع ساخت‌و‌ساز یک برش کوچک مانند محل قرارگیری کابل بر روی بدنه میباشد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

12.هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A80 ظرفیت 1 ترابایت

 

Silicon Power چندین هارد اکسترنال را با اسم Armour به معنیزره پوش معرفی کرد. ولی این اسم بی ربط نیست ، چون این خصوصی از هارددیسک ها که A80 عضوی از آن می باشند.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

در قبال آب ، ضربه ، گرد و غبار ، فشار و لرزش مقاوم میباشند و این مختصات در تست های متفاوت برای مقاومت در قبال سیلیکون اثبات شد‌ه‌است.

به همین عامل اسم این سری از هارد دیسک ها گزینش شد‌ه‌است. این هارد اکسترنال 1 ترابایتی از یک رابط پرسرعت USB 3.0 به کار گیری می نماید و همینطور با رابط های قدیمی تر مانند USB 2.0 سازگار میباشد.

13.هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 ظرفیت 1 ترابایت

 

کمپانی تایوانی Silicon Power ، این بار بعداز ایجاد موفقیت آمیز یکسری سبک از هارد اکسترنال از سری Armor A85 رونمایی کرده است.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

بدنه Armor A85 از آلومینیوم تقویت شده ایجاد شده است که در عین حال به زیبایی این کالا یاری کرده و مقاومت آن را مقداری ارتقاء میدهد.

سپر A85 برای حفاظت از داده ها بدین پوشش آلومینیومی بستگی دارد و از هارد دیسک داخلی با سه لایه محافظ مراقبت می نماید.

با تولید یک لایه بالش ، این سه لایه شوک ها را جذب می نمایند و کوشش می نمایند آن‌ها‌را خنثی نمایند. نقش این لایه ها دقیقاً به عبارتی سیستم تعلیق اتومبیل میباشد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

که با ساخت و ساز لایه های فنر از آسیب دیدن دیسک سخت دوری می نماید. به لطف این مکانیسم محافظتی ، Armor A85 به راحتی می‌تواند 500 کیلوگرم وزن را تحمل نماید

و آسیب نبیند. مقاوم در برابر ضربه ، مقاوم در قبال ضربه و ضد آب از سایر خصوصیات این جنس سیلیکون میباشد.

14.هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت 1 ترابایت

 

هارد اکسترنال \”Elements\” محصولی از Western Digital میباشد. این هارد اکسترنال پباده سازی زیبایی با اندازه کوچک و وزن سبک و هد 2.5 اینچی دارد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

هارد دیسک Elements شباهت زیادی به هارد دیسک های Western My \”My Passport\” دارد. پباده سازی باریک هارد اکسترنال Elements به طوری میباشد

که حس ذوق و هنر خوبی را در ذهن طراحان تولید می نماید و باعث افتخار شما برای انجام آن می‌گردد. پباده سازی باریک این کالا قرار دادن کیف یا این که کوله پشتی لپ تاپ را سهل وآسان کرده.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

و فضای متعددی را اشغال نمی نماید. درایو سخت Elements از یک رابط پرسرعت جابجایی داده USB 3.0 به کارگیری می نماید که از حیث نظری قادر به جابجایی داده با حداکثر سرعت پنج گیگابیت در ثانیه (640 مگابایت در ثانیه) میباشد.

ولی چنانچه لپ تاپی با ورژن های پیشین پورت USB دارید و تمایل به به کارگیری از این هارد دیسک دارید ، دیگر نگران نخواهید شد.

چون پورت USB3.0 از ورژن های 2.0 و 1.1 نیز پشتیبانی می نماید. این کالا خوش ساخت و قابل اطمینان از روش رابط USB قدرت مورد نیاز را تأمین می نماید.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

15.هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport WDBYvg0010BBK-WESN

 

My Passport External Hard Drive یک کالا Western Digital میباشد که از روش USB3.0 به کامپیوتر شما پیوند می خورد و به شما امداد می نماید تا با سرعت بالا اطلاعات را ذخیره نمائید.

گنجایش این هارد دیسک یک ترابایت میباشد و برای کاربرانی که داده ها ذخیره سازی متعددی دارا‌هستند مورد بسیار قابل قبولی میباشد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

هارد اکسترنال Western Digital My Passport با کل سیستم عامل های رایج به عنوان مثال ورژن های گوناگون سیستم عامل ویندوز سازگار میباشد.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

هارد اکسترنال My Passport در رنگ های متنوعی مو جود میباشد که گزینش خوبی برای هر سلیقه ای خواهد بود.(راهنمای خرید هارد اکسترنال)

نسل چهارم هارد اکسترنال My Passport در سال 2019 با پباده سازی زیبا راه اندازی شد. سرعت جابجایی داده ها هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 5 مگابایت در ثانیه میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا